Ліцензія на програмне забезпечення SolidWorks 2009/2010 - 60 робочих місць

Monday, 20 July 2009 00:00 kharzhevsky
Print option in slimbox / lytebox? (info)PDF

SolidWorks Education Edition

16.07.2009. Завдяки підтримці авторизованого реселлера корпорації SolidWorks на території України - компанії Інтерсед Україна (м. Київ), наш університет став одним з 3 вищих навчальних закладів на території України, що отримав грант в обсязі 60 робочих місць на програмне забезпечення SolidWorks 2009/2010.


Наш університет – ліцензований користувач SolidWorks 2009/2010

 

 В рамках програми сприяння вищій школі американська корпорація SolidWorks Corp. та компанія Інтерсед Україна, авторизований представник SolidWorks в Україні, в липні 2009 році надали грант нашому університету в обсязі 60 мережевих ліцензій на використання системи комп’ютерного моделювання SolidWorks Education Edition 2009/2010 в навчальному процесі.

Програмний комплекс, що отримав наш університет включає в себе:

SolidWorks Education Edition 2009/2010 – 60 мережевих ліцензій. Може бути встановлений на всі комп’ютери університету з правом одночасної роботи не більше 60 робочих місць.

SolidWorks Simulation Premium 2009/2010 та SolidWorks Flow Simulation 2009/2010 – розрахункові модулі, 60 мережевих ліцензій.

DWGeditor 2009/2010 – створення та редагування 2D-креслень, 180 ліцензій.

 

Наш університет є одним з трьох українських вищих навчальних закладів, яким було надано такий грант. Детальніше http://www.intersed.kiev.ua/ViewNews.php?id=2009-07-16

Система SolidWorks використовується в нашому університеті з 2006 року, коли наш університет отримав перший грант від корпорації SolidWorks Corp. та компанії Інтерсед Україна в обсязі 30 мережевих ліцензій SolidWorks Education Edition 2005/2006. Таким чином, на сьогоднішній день в нашому університеті використовується загалом 90 ліцензій на використання системи комп’ютерного моделювання SolidWorks.

На сьогоднішній день система SolidWorks використовується в навчальному процесі при підготовці студентів інституту механіки та інформатики. Рішенням Вченої Ради університету прийнято концепцію щодо наскрізної комп’ютерної підготовки інженерів-механіків на базі системи SolidWorks, що забезпечує підготовку студентів відповідно до сучасних вимог, які пред’являє промисловість до молодих спеціалістів. Це дозволило на принципово новому, сучасному рівні організувати навчальний процес в університеті при викладанні інженерних дисциплін.

 

Склад програмного комплексу SolidWorks, що надано нашому університету

 

Навчальний комплекс SolidWorks Education Edition, що використовується в нашому університеті, складається з таких модулів:

  • SolidWorks – потужна система автоматизованого проектування та підготовки до виробництва виробів будь-якої складності та призначення. SolidWorks дає можливість «творити» віртуальні 3D моделі деталей, машин та механізмів, не прикладаючи особливих зусиль та зосереджуючись безпосередньо на процесі проектування.
  • Модуль SolidWorks Simulation – інженерний аналіз методом скінченних елементів. Дозволяє на сучасному рівні проводити розрахунок конструкцій на міцність, стійкість, розрахунок на втому, частотний аналіз, теплові розрахунки тощо. Дозволяє замінити класичні методи опору матеріалів та розрахунки деталей машин сучасними комп’ютерними технологіями.
  • Модуль SolidWorks Motion – комплексний кінематичний та динамічний аналіз технічних систем. Є сучасною альтернативою класичним методам теорії механізмів та машин.
  • Модуль SolidWorks Flow Simulation – сучасний інструмент для розв’язання задач гідравліки, моделювання потоків рідин та газів, комплексний тепловий розрахунок, гідро- газодинамічні та теплові моделі технічних пристроїв.

 

Навчальний комплекс включає також такі модулі: Toolbox – бібліотека стандартних елементів відповідно до ГОСТ; FeatureWorks – розпізнавання імпортованої геометрії; 3D Instant Website – створення інтерактивних 3D-моделей для публікації в мережі Інтернет; eDrawings Professional – перегляд і узгодження документів; PhotoView – підготовка фотореалістичних зображень 3D-моделей з врахуванням текстур та освітлення та інші.

DWGeditor – програма для створення та редагування 2D-креслень у форматі DWG (формат, що використовується програмою AutoCAD). За своєю функціональністю нічим не поступається програмі AutoCAD і може використовуватись як його повноцінна заміна.

Quote this article on your site

To create link towards this article on your website,
copy and paste the text below in your page.
Preview :

Ліцензія на програмне забезпечення SolidWorks 2009/2010 - 60 робочих місць
Monday, 20 July 2009
16.07.2009. Завдяки підтримці авторизованого реселлера корпорації SolidWorks на...

Powered by QuoteThis © 2008

Якою версією SolidWorks ви користуєтеся?


Про SolidWorks

SolidWorks — продукт компанії SolidWorks Corporation, САПР,
інженерного аналізу та підготовки виробництва будь-якої 
складності та призначення.
SolidWorks є ядром інтегрованого комплекса автоматизації
підприємства, за допомогою якого здійснюється підтримка
життєвого циклу виробу у відповідності з концепцією
CALS-технологій, включаючи двонаправлений обмін даними з
іншими Windows-додатками та створення інтерактивної
документації.
wikipedia.org