Наш університет отримав ліцензію на SolidWorks 2005/2006

Friday, 17 February 2006 00:00 kharzhevsky
Print option in slimbox / lytebox? (info)PDF

Наш університет отримав грант від корпорації SolidWorks - ліцензійне програмне забезпечення SolidWorks 2005/2006, мережева ліцензія на 30 робочих місць. Ліцензійне програмне забезпечення встановлене у 2 класах Інформаційно-Комп'ютерного Центра університету.

 

sw2005_lic 

Наш університет - ліцензійний користувач САПР SolidWorks 2005/2006

В рамках програми сприяння вищій школі, корпорація Dassault Systemes SolidWorks Corp (США) надала нашому університету грант - мережеву ліцензію (30 робочих місць) на використання системи комп'ютерного моделювання SolidWorks. Ліцензія передбачає право встановлення программного комплексу SolidWorks на будь-яку кількість комп'ютерів з правом одночасної роботи не більше 30. 

Співробітники університету - к.т.н., доц. кафедри технології машинобудування Савицький Ю.В. та к.т.н., доц. кафедри машинознавства Харжевський В.О. пройшли курс навчання в навчальному центрі представництва корпорації SolidWorks Corp. - компанії SolidWorks Russia (м. Москва) та отримали ліцензійне програмне забезпечення для встановлення на комп'ютерах університету.

 

Склад програмного комплексу SolidWorks, що надано нашому університету
  

Програмний комплекс SolidWorks Education Edition, що використовується в нашому університеті, складається з таких модулів:

  • SolidWorks 2005/2006 – потужна система автоматизованого проектування та підготовки до виробництва виробів будь-якої складності та призначення. SolidWorks дає можливість «творити» віртуальні 3D моделі деталей, машин та механізмів, не прикладаючи особливих зусиль та зосереджуючись безпосередньо на процесі проектування.
  • Модуль COSMOSWorks 2005/2006 – інженерний аналіз методом скінченних елементів. Дозволяє на сучасному рівні проводити розрахунок конструкцій на міцність, стійкість, розрахунок на втому, частотний аналіз, теплові розрахунки тощо. Дозволяє замінити класичні методи опору матеріалів та розрахунки деталей машин сучасними комп’ютерними технологіями.
  • Модуль SolidWorks COSMOSMotion 2005/2006 – комплексний кінематичний та динамічний аналіз технічних систем. Є сучасною альтернативою класичним методам теорії механізмів та машин.
  • Модуль SolidWorks COSMOSFloWorks 2005/2006 – сучасний інструмент для розв’язання задач гідравліки, моделювання потоків рідин та газів, комплексний тепловий розрахунок, гідро- газодинамічні та теплові моделі технічних пристроїв.
  •  

Навчальний комплекс включає також такі модулі: Toolbox – бібліотека стандартних елементів відповідно до ГОСТ; FeatureWorks – розпізнавання імпортованої геометрії; 3D Instant Website – створення інтерактивних 3D-моделей для публікації в мережі Інтернет; eDrawings Professional – перегляд і узгодження документів; PhotoView – підготовка фотореалістичних зображень 3D-моделей з врахуванням текстур та освітлення та інші. DWGeditor – програма для створення та редагування 2D-креслень у форматі DWG (формат, що використовується програмою AutoCAD). За своєю функціональністю нічим не поступається програмі AutoCAD і може використовуватись як його повноцінна заміна. 

Quote this article on your site

To create link towards this article on your website,
copy and paste the text below in your page.
Preview :

Наш університет отримав ліцензію на SolidWorks 2005/2006
Friday, 17 February 2006
Наш університет отримав грант від корпорації SolidWorks - ліцензійне програмне...

Powered by QuoteThis © 2008

Якою версією SolidWorks ви користуєтеся?


Про SolidWorks

SolidWorks — продукт компанії SolidWorks Corporation, САПР,
інженерного аналізу та підготовки виробництва будь-якої 
складності та призначення.
SolidWorks є ядром інтегрованого комплекса автоматизації
підприємства, за допомогою якого здійснюється підтримка
життєвого циклу виробу у відповідності з концепцією
CALS-технологій, включаючи двонаправлений обмін даними з
іншими Windows-додатками та створення інтерактивної
документації.
wikipedia.org