Студенти нашого факультету вибороли почесне друге місце у конкурсі від компанії "PRAMET Tools"

Sunday, 15 April 2012 00:00 kharzhevsky
Print option in slimbox / lytebox? (info)

tm_main_506

Студенти факультету інженерної механіки Долгий Павло та Коротинський Олександр вибороли почесне 2 місце у конкурсі від компанії "PRAMET Tools", що проводився в рамках Всеукраїнської олімпіади з "Технології машинобудування" у Донбаській Державній Машинобудівній Академії (м.Краматорськ).

 

 3-6 квітня 2012 року у Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ) проводилась Всеукраїнська олімпіада з "Технології машинобудування", в якій прийняло участь 67 студентів з 24 вищих навчальних закладів України.

tm_all

Одним зі спонсорів олімпіади виступила компанія "PRAMET Tools" - всесвітньо відомий виробник ріжучого інструменту та зносостійких виробів, продукція якої експортується у 50 країн світу. В рамках олімпіади, компанією "PRAMET Tools" був проведений конкурс, в якому прийняли учать і студенти нашого факультету спеціальності "Інженерна механіка" Коротинський Олександр та Долгий Павло

В результаті боротьби, вони зайняли почесне 2 місце.

tm_2nd_place

Зазначимо, що Коротинський Олександр минулого року став сертифікованим спеціалістом SolidWorks, успішно склавши екзамен Certified SolidWorks Associate. Долгий Павло зараз завершує курс підготовки та буде складати сертифікаційний екзамен SolidWorks в травні.

Korotynskyi_CSWA

 Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів!


Quote this article on your site

To create link towards this article on your website,
copy and paste the text below in your page.
Preview :

Студенти нашого факультету вибороли почесне друге місце у конкурсі від компанії "PRAMET Tools"
Sunday, 15 April 2012
Студентифакультету інженерної механікиДолгий Павло та Коротинський...

Powered by QuoteThis © 2008